بج سینه (بانک تجارت)


چاپ فلزات آسیا با سالها تجربه در امر تولید انواع مارک های فلزی و چاپ افست بر

روی انواع فلزات آماده ارایه


خدمات می باشیم.کلیه مراحل تماما در محل کارخانه انجام میگیرد.که این امر سهم به سزایی

در حفظ افزایش کیفیت مارک های

تولیدی در بر خواهد داشت.لطفا پیش از اقدام به خرید و یا انعقاد قرارداد تامین انواع

خدمات چاپ فلزات با مشاوران مجرب ما

تبادل نظر نمایید تا ضمن آگاهی از توانمندی های این مجموعه و اطلاع از نوع خدمات و

کیفیت آنها ، از لیست قیمت های

رقابتی ما نیز مطلع شوید :۰۹۱۲۹۶۳۱۶۸۳خانم آقالو۰۹۳۵۹۳۵۳۰۶۲www.felez-chap.ir

بج سینه (بانک تجارت) شبه فلز یکی از محبوب ترین نوع نشان سینه به حساب می آید.تکنولوژی چاپ این نوع بج سینه، لیزر بوده که به صورت مستقیم روی قطعات مخصوص این کار با فرایندی خاص حکاکی می گردد.نحوه اتصال این بج ها به روی لباس به صورت پیش فرض سنجاق مخصوص بوده که به سفارش مشتری میتواند با مگنت نیز جایگزین گردد که در این صورت هزینه آن بسیار بیشتر می گردد.بج سینه (بانک تجارت):نوع : اتیکت سینه بانک تجارت از جنس فلز ( برنج ) می باشد

نشان سینه بانک تجارت یکی دیگر از نمونه کارهای مات و براق اونشان می باشد.

طراحی :طراحی این نشان سینه از روی لوگو فروشگاه بانک تجارت می باشد .

قالب گیری : نحوه ساخت این بج به صورت قالبگیری بوده بدین صورت که طرح تایید شده را قالب گیری کرده و با ریخته گری با فلز سرب محصول تولید می شود و در انتها پس از تمیز کردن با آبکاری به آن رنگ می دهند .

سنجاق : برای اتصال سنجاق سوزنی استفاده شده است

رنگ : رنگ این نشان سینه به صورت دو رنگ می باشدبرای طراحی نشان سینه معمولا شرکت ها تمایل دارند از لوگو یا نام تجاری برند خود استفاده کنند.در همین راستا چاپ فلزات آسیا افتخار دارد با طراحی و ساخت تندیس ، بج سینه و مدال و برای سازمان ها و ارگان ها به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت خود را معرفی کند.روش های ساخت بج سینه:روش قالب گیری در ساخت بج سینه : این روش بعنوان یکی از رایج ترین روش های ساخت اتیکت سینه شناخته می شود و محبوبیت زیادی بین صنعت گران دارد . در این روش برای تولید بج با استفاده از قالب گیری طرح مورد نظر و ریخته گری با فلز سرب محصول تولید می شود و بعد از آن و تمیز کردن محصول آن را آبکاری می نمایند.

روش برش دستی در نشان سینه : در این روش ، پس از فرایند های پرداخت ، کپی و اسید کاری بر روی ورق برنز لوگو ساخته شده را با استفاده از اره برش داده و به شکل قالب مورد نظر خود در آورده و بعد از آن به صورت دستی می توانید آن را رنگ کاری کنید .

حک و لیزر : یکی دیگر از روش هایی که در این سالها زیاد مورد استفاده می قرار می گیرد روش حک و لیزر می باشد ، در این روش لوگو مد نظر به وسیله دستگاه لیزر بر روی انواع ورق های مولتی استایل حکاکی می شود.

ساخت نشان سینه به روش پلی استر :این روش مناسب برای اتیکت سینه های مربعی و دایره ای می باشد ، در این روش لوگو بعد از چاپ شدن بر روی کاغذ، داخل آن قرار گرفته و یک لایه زرین نیز آن را پوشش می دهد .